Fotokopi Makinesi Kiralama Satış Teknik Servis

22 Şubat 2017 - 2 minutes read

Fotokopi Makinesi Kiralama Satış Teknik Servis; 1938 yılında icat edilen fotokopi makineleri bugün kurumların ve özel işyerlerinin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yerini almış bulunmaktadır. Belgelerin çoğaltılması için tercih edilen cihaz görüntüyü tarayarak kişilerin istediği sonucu sunmaktadır. Gelişen koşullar doğrultusunda makineleri satın alma işlemi yerine kiralama yoluna da gidilebilmektedir.

Fotokopi makinelerinin yanı sıra elektronik ortamda oluşturulan grafik ya da metinleri kağıt üzerine işleyen cihaz olarak tanımlanan yazıcılarda gerek iş dünyasında gerekse özel ortamlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde yazıların kiralanması da mümkündür. Bu alanda duyulan ihtiyaç Ada Büro tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda giderilmektedir. Hem fotokopi makinesi hem de yazıcı kiralama firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Fotokopi Makinesi Kiralama Satış Teknik Servis

Ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamız, 1998 Yılından bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübelere dayanarak, Fotokopi makineleri satış, kiralama ve teknik servisi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2004 Yılında kurulan firmamız, Kurulduğu günden bu yana bu sektörde faaliyet gösteren ve kurulduğu günden, bu güne kadar olan zaman zarfında ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarından biri olan Olivetti fotokopi, Olivetti yazıcı Yetkili bayisi olan firmamız; Olivetti dijital siyah beyaz ve renkli fotokopi makineleri, Kyocera Mita, Mitaco, Utax, Develop, Sharp, Konica Minolta, Hp, Canon, Xerox, Samsung ve Brother siyah beyaz ve renkli lazer yazıcıları, HP, Canon, Xerox, Sharp, Samsung ve Brother çok fonksiyonlu faks makineleri ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Ada Büro Makineleri İletişim Bilgileri

Tel : 0 (212) 320 9655
Faks: 0 (212) 320 9635
GSM: 0 (532) 513 6816
info@adaburo.com.tr
www.adaburo.com.tr

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B-Blok Kat:11-10 No:1690 Okmeydanı Şişli – İstanbul

Tags: , , , ,